Trener fudbalera Liverpula Jigren Klop rekao je večeras da  je njegova ekipa zasluženo slavila protiv Kristal Palasa.

-U prvih 15 minuta nismo bili na 100 odsto, a onda smo za pola sata stvarali šansu za šansom… Bila je ovo veoma neizvesna utakmica i na kraju zaslužena pobeda. Ja sam veoma srećan čovek – rekao je Klop za britanske medije.

Povezana vest:  Političari ponižavali fudbalere Severne Koreje

Fudbaleri Liverpula pobedili su večeras u gostima ekipu Kristal Palasa sa 4:2 u utakmici desetog kola Premijer lige.

-Oba gola koja su postigli u prvih 45 minuta su bili naši pokloni njima. U drugom poluvremenu Palas je stvarno bio dobar. Bilo je teško, ali na kraju je zasluženo i to je dobro – rekao je Klop.

Povezana vest:  SP JUŽNA AFRIKA, Runi: Moramo da pobedimo Alžir, kako god umemo

Liverpul je upisao sedmu pobedu u šampionatu i stigao do 23. boda i tako se izjednačio sa Mančester sitijem i Arsenalom na vrhu tabele Premijer lige.

-Teško gostovanje, prava bitka, ali u drugom poluvremenu smo bili sjajni, priveli mirno utakmicu kraju, oduševljeni smo – rekao je kapiten Liverpula Džordan Henderson.