Fudbaleri Monaka pobedili su večeras na svom terenu Totenhem sa 2:1 u petom kolu Grupe E Lige šampiona.

Monako je, posle treće pobede, prvi na tabeli Grupe E sa 11 bodova i obezbedio je prolaz u nokaut fazu Lige šampiona, dok je Totenhem treći sa četiri boda.

U prvih 45 minuta nije bilo golova, a najbliži golu bio je Monako, ali Radamel Falkao nije uspeo da iskoristi jedanaesterac u 11. minutu.

Povezana vest:  ENGLESKA LIGA, Rezultati utakmica trećeg kola i tabela Premijer lige

Djibril Sidibe je doveo Monako u vodjstvo u 48. minutu, ali je Totenhem samo četiri minuta kasnije izjednačio preko Harija Kejna, koji je bio siguran sa bele tačke. Slavlje Totenhema nije dugo trajalo pošto je Monako čim je krenuo sa centra poveo golom Toma Lemara.

Fudbaleri moskovskog CSKA i Bajer Leverkuzena su ranije danas odigrali 1:1.

Povezana vest:  Leverkuzen opet pobeđuje, Volfsburg ubedljiv

Bajer je drugi na tabeli sa sedam bodova, Totenhem je treći sa četiri, a CSKA poslednji sa tri boda.

Fudbaleri Monaka u poslednjem kolu gostuju Bajeru, a Totenhem dočekuje CSKA.