Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas u gostima Vest Bromvič Albion sa 2:0 u utakmici 17. kola Premijer lige.

Oba pogotka za treću uzastopnu pobedu Junajted postigao je Zlatan Ibrahimović, u petom i 56. minutu.

Džesi Lingard je u petom minutu ubacio loptu u kazneni prostor, a Ibrahimović je sa šest-sedam metara glavom poslao loptu u mrežu Vest Broma.

Povezana vest:  Skolari: Nisam zabrinut zbog poraza od Švajcarske

Ibrahimović je kod drugog gola dobio loptu od Vejna Runija, a potom je ušao u šesnaesterac, prevario dva igrača domaće ekipe i pogodio za 2:0.

Ekipa Žozea Morinja je šesti na tabeli sa 30 bodova, koliko ima i petoplasirani Totenhem, dok je Vest Brom sedmi sa sedam bodova manje.

Junajted u narednom kolu dočekuje Sanderlend, a Vest Brom gostuje Arsenalu.

Povezana vest:  2. KOLO LIGE ŠAMPIONA, Partizan dočekuje moćni Arsenal, raspored mečeva po grupama