Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su večeras na gostujućem terenu Eibar sa 2:0, u utakmici 17. kola španske lige i popeli se na četvrto mesto na tabeli.

Atletiko je poveo u 54. minutu golom Saula Nigesa, a pobedu je potvrdio Antoan Grizman u 74. minutu, svojim sedmim golom u prvenstvu.

Atletiko je ostvario devetu pobedu u prvenstvu, a drugu uzastopnu i zauzima četvrto mesto na tabeli sa 31 bodom. Eibar je i četvrtu uzastopnu utakmicu bez pobede i osmi je na tabeli sa 23 boda.

Povezana vest:  JELEN SUPER LIGA, Predsednik BSK nije zadovoljan rezultatima, trener Milanović ne zna ništa o smenjivanju

Ranije danas Real Madrid je kao domaćin pobedio Granadu sa 5:0 i učvrstio se na prvom mestu na tabeli. Dvostruki strelac bio je Isko, a golove su postigli još Karim Benzema, Kristijano Ronaldo i Kasemiro.