Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su i u trećoj pripremnoj utakmici na Kipru, pošto su danas sa 3:1 bili bolji od Aris Limasola. Aris je vodio u Pafosu od 17. minuta pogotkom Kirjakosa Pavlua, a preokrenuli su Ričmond Boaći u 39. i 62, posle asistencija Dušana Andjelkovića, i Džon Ruis u 84.

Andjelković je asistirao Boaćiju i za jedini gol u pobedi Zvezde u prošloj pripremnoj utakmici protiv rumunske Olimpije. Utakmicu protiv Arisa su počeli Filip Manojlović, Marko Petković, Andjelković, Abraham Frimpong, Aleksandar Luković, Damjan Le Talek, Mičel Donald, Nemanja Milić, Srdjan Plavšić, Boaći i Milan Pankov.

U drugom poluvremenu su ušli Ruis, Nenad Milijaš, Slavoljub Srnić, Zoran Rendulić, Marko Poletanović, Stefan Milošević, Uroš Račić, Srdjan Vujaklija i Luka Adžić. Zvezda je zabeležila i treću pobedu na pripremama na Kipru, a sledeću utakmicu igraće u petak protiv ukrajinske Zirke.

Fudbaleri šampiona Srbije će u utorak imati slobodan dan, dok će u sredu trenirati dva puta.