Fudbaleri Real Madrida vratili su se na prvo mesto španske Primere, pošto su danas na svom terenu posle preokreta pobedili Betis sa 2:1.

Betis je poveo u 25. minutu, kada je Antonio Sanabrija snažno šutirao, a golman Reala Kejlor Navas je zaustavio loptu, koja se otkotrljala od njega. On je hteo da je uhvati, ali je umesto toga ugurao u svoju mrežu za vodjstvo gostiju.

Povezana vest:  Hodžson ponovo "zaobišao" Ferdinanda

Real je izjednačio u 41. minutu. Marselo je prošao po levoj strani, centrirao je u šesnaesterac, gde se našao Kristijano Ronaldo, koji je glavom u padu poslao loptu u mrežu.

Betis je u 78. minutu ostao sa 10 igrača, pošto je Kristijano Pičini dobio drugi žuti karton. Samo tri minuta kasnije, Real je stigao do trijumfa. Toni Kros je izveo korner, a Serhio Ramos je bio najviši u skoku i glavom je postigao gol za trijumf Madriđana.

Povezana vest:  SP U20 NOVI ZELAND, Srbija je šampion sveta!!!!!

Real je prvi na tabeli sa 62 boda, dva više i utakmicom manje od Barselone, koja je ranije danas izgubila od Deportiva 2:1. Betis je ostao 14. na tabeli sa 28 bodova.