Ekipe NIS i KMF Aerodrom Nikola Tesla odigrale su spektakularan prvi meč finala Planetwin365 Zlatnog kupa.

U Corn balonu u Šumicama utakmica je završen rezultatom 3:3 (3:3), tako da nema sumnje da nas u revanšu 10. maja očekuje neizvesnost do poslednjeg minuta borbe za veliki pehar.

Ekipa NIS povela je sa 2:0 (strelci Kostić i Lalić) već na samom startu meča, ali se Aerodrom vratio, takođe ekspresno, preko Radojevića i Stankovića – 2:2. Novu prednost ekipi NIS doneo je dvostruki strelac Kostić, ali je do kraja poluvremena Šunderić uspeo da izjednači. U drugih 20 minuta viđeno je pregršt šansi na obe strane, ali promene rezultata nije bilo.

Povezana vest:  Reflektori na stadionu u Jagodini za 45 dana

Na listi strelaca sa sedam golova vodi Lalić iz ekipe NIS.

Revanš meč na programu je 10. maja 2017. godine u Corn balonu, a ulaz je besplatan.