Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić bio je dvostruki strelac u remiju Lacija 3:3 na gostovanju protiv Atalante u 17. kolu italijanske Serije A.

Atalanta je dvaput imala prednost, ali je Lacio oba puta uspeo da se vrati i na kraju dodje do boda.

Domaćin je poveo Matije Kaldara u 19. minutu, da bi Josip Iličić u 22. povisio na 2:0.

Povezana vest:  Lalatović: Nema izgovora u Ivanjici, hoćemo u polufinale

Na scenu je potom stupio Milinković-Savić koji je prvo u 27. minutu posle soloprodora i šuta sa ivice šesnaesterca smanjio zaostatak Lacija, da bi osam minuta kasnije iz slične pozicije uputio udarac nakon povratne lopte i po drugi put savladao Etrita Berišu.

Atalanta je u 50. minutu ponovo došla do prednosti, a ovaj put Josip Iličić bio je siguran izvodjač jedanaesterca, da bi Lacio do izjednačenja stigao pogotkom Luisa Alberta u 79.

Povezana vest:  Everton ubedljiv na povratku Mojsa na Gudison park

Lacio je nakon današnjeg remija peti sa 33 boda, dok je Atalanta sedma sa 24.

Ranije večeras Spal je na gostovanju sa 2:1 pobedio Benevento.