Fudbaleri Radničkog pobedili su danas Partizan u Nišu sa 1:0, u 25. kolu Super lige Srbije.

Strelac je bio fudbaler Crvene zvezde na pozajmici u Radničkom Milan Pavkov u 75. minutu.

Radnički je nastavio niz i sada je devet utakmica bez poraza. Niški klub je treći na tabeli sa 46 bodova.

Partizan je drugi u srpskom prvenstvu sa 52 boda, 11 manje od Crvene zvezde, ali će njegov „večiti“ rival od 16.30 protiv Voždovca imati priliku da poveća prednost.

Povezana vest:  Gazeta delo Sport: Kuzmanović prelazi u Votford?

Javor je prethodno vezao drugu pobedu, pošto kao gost bio bolji od Zemuna sa 2:0, golovima Momčila Mrkaića u 35. i 52. minutu.

Ivanjički klub je posle pobede 14. na tabeli sa 21 bodom, dok je Zemun zabeležio prvi poraz u drugom delu sezone i sada sa 25 zauzima 12. mesto.