Fudbaleri Partizana pobedili su danas u gostima ekipu Čukaričkog sa 2:0 u utakmici 27. kola Super lige Srbije.

Golove za crno-bele postigli su Leandre Tavamba u 20. i Ognjen Ožegović tri minuta kasnije.

Partizan je drugi na tabeli domaćeg šampionata sa 58 bodova, odnosno ima 11 bodova manje od prvoplasirane Crvene zvezde koja svoj meč 27. kola igra kasnije danas.

Povezana vest:  Vignjević: Najvažnije da smo prošli

Na drugoj strani, Čukarički je četvrti sa 46 osvojenih bodova.

Izabranici Miroslava Đukića su pitanje pobednika na današnjoj utakmici praktično rešili za tri minuta.

Crno-beli su poveli u 20. minutu golom Tavambe. Saša Zđelar je poslao dugu loptu sa svoje polovine do Ožegovića, on je sjajno glavom proigrao Tavambu, koji je lepo savladao Aleksandra Kirovskog.

Samo tri minuta kasnije usledio je još jedan brzi napad Partizana, koji je u gol pretvorio Ožegović. On je dobro primio loptu, dao sebi for i iz ni malo lake situacije pogodio „malu mrežu“.

Obe ekipe su do kraja meča imale prilike za još koji gol, ali mreže se nisu zatresle.

Partizan u narednom kolu dočekuje Radnik, dok Čukarički gostuje Javoru.

Povezana vest:  Betis pri vrhu, Deportivo na putu povratka u Segundu