Winston Palacios_Tottenham_Hotspur_ Hendry _Thomas_ WiganENGLESKA LIGA
Čelsi nastavio sa pobedama, Vigan bolji od Totenhema
Fudbaleri Čelsija pobedili su danas Stouk sa 2:0, u utakmici trećeg kola Premijer ligi i ostvarili treću prvenstvenu pobedu.
Domaći Čelsi poveo je preko Florana Malude u 32. minutu, a konačan rezultat postavio je Didije Drogba, iz jedanaesterca u 77. minutu. To je bio četvrti gol napadača „plavaca“ u sezoni.
Čelsi je zadržao prvo mesto na tabeli sa devet bodova, dok je Stouk na pretposlednjem mestu bez bodova.
Fudbaleri Vigana pobedili su na gostovanju Totenhem sa 1:0 golom Uga Rodalege u 80. minutu. Vigan je tako ostvario prvu pobedu u sezoni i sa tri boda „popeo“ se na 15. mesto, dok je Totenhem ostao na četiri boda i pao na deveto mesto.
Vulverhempton i Njukasl podelili su bodove 1:1, kao i Blekpul i Fulam 2:2.
Arsenal je ranije danas pobedio na gostovanju Blekburn sa 2:1 i ostao u trci za Čelsijem sa dva boda manje od šampiona Engleske.
Trenutno igraju Mančester junajted i Vest Hem.
Povezana vest:  Vermezović:Stvara se atmosfera da ne treba da uzmemo titulu