sasa_ilic_andJELEN SUPER LIGA

Partizan slavio na Karaburmi, pobeda Inđije

Fudbaleri Partizana pobedili su danas na Karaburmi ekipu OFK Beograda sa 2:0 u derbi utakmici trećeg kola Super lige Srbije.
Crno-beli su do vođstva došli u desetom minutu, kada je Saša Ilić proigrao Ivicu Ilieva, a ovaj preciznim udarcem sa 12 metara poslao loptu u donji desni ugao gola Bojana Šaranova.
U nastavku utakmice dve odlične prilike za Partizan propustio je Brazilac Kleo. Napadač crno-belih je u 32. minutu pogodio prečku, a u 42. minutu Šaranov je odbranio njegov udarac sa pet metara.
Partizan je do drugog gola došao u 45. minutu, nakon što je Iliev pronašao Nemanju Tomića, a vezni igrač Partizana sa 15-ak metara poslao loptu iza leđa golmana OFK Beograda i osigurao pobedu.
U drugoj današnjoj utakmici ekipa Inđije je u Kuli savladala Hajduk sa 3:1 i zabeležila prvu pobedu u Super ligi.
Inđija je povela golom Milana Davidova u 53. minutu, a na 2:0 povisio je Darko Isidorović. Zaostatak Hajduka u 76. minutu smanjio je Nikola Komazec, ali je Milan Bubalo četiri minuta pre kraja meča postavio konačan rezultat.
U poslednjoj utakmici trećeg kola Super lige od 19 sati u Beogradu igraju Crvena zvezda i Jagodina.