jelensuperliga logoJELEN SUPER LIGA

Pobede Vojvodine i Inđije

Fudbaleri Vojvodine pobedili su danas u Beogradu domaći Čukarički sa 2:0 u utakmici četvrtog kola Super lige Srbije, a istim rezultatom Inđija je bila bolja od Jagodine.

Prvi pogodak na utakmici na Banovom brdu postigao je internacionalac iz Gane Antvi Jao već u četvrtom minutu, a konačan rezultat postavio je Miroslav Stevanović u 89. minutu.

Povezana vest:  Kuzeljević: Imamo kvalitet da se suprostavimo Radu

Novosadskim „lalama“ to je treća pobeda u šampionatu, dok je Čukarički zabeležio četvrti poraz i ostao na poslednjem mestu na tabeli.

Prvu pobedu ostvario je debitant u Super ligi, Inđija, koja je na svom stadionu savladala Jagodinu, takođe sa 2:0. Domaćin je poveo golom Milana Bubala u 47. minutu, a trijumf je „potvrdio“ Sebastijan Bareiro u 77. minutu.

Povezana vest:  KVALIFIKACIJE ZA LIGU EVROPE, Rezultati kvalifikacija za Ligu Evrope

Bez pogodaka su završene utakmice Sloboda Sevojno-Borac i Javor-Smederevo. U prvom današnjem meču Spartak je u Kragujevcu savladao Metalac sa 1:0.

Od 19 sati igraju Partizan i Rad, a sutra se sastaju BSK-Crvena zvezda i Hajduk-OFK Beograd.