cesc_fabregasFabregas nakon bizarnog gola povredio zadnju ložu

Već posle 29 minuta igre Cesc Fabregas morao je da napusti igru u subotnjem dvoboju petog premierligaškog kola kod Sanderlenda. Povredio je zadnju ložu. Njegova stara rana tako se opet pojavila. Problem je nakon utakmice priznao Arsene Venger.

-Povredio je zadnju ložu. Ne znamo zasad koliko je ozbiljna povreda. Mogu sam reći da sam jako frustriran – rekao je Francuz.

Povezana vest:  Crvena zvezda pobedila BSK sa 2:0

Pre no što je odšepao s terena uz bolnu grimasu na licu, Fabregas je postigao retko bizaran pogodak u 13. minuti. Anton Ferdinand izbao je loptu na 30-ak metara od gola domaće ekipe, Španac je dotrčao u blok, lopta ga je pogodila u nogu i u savršenoj paraboli savladala domaćeg golman Mignoleta.

Dvoboj je na kraju završio rezultatom 1:1. Daren Bent izjednačio je rezultat u petoj minuti sudijske nadoknade drugog poluvremena.