marko_pantelic_rep_fudPobeda Olimpijakosa, Pantelić ponovo strelac

Fudbaleri Olimpijakosa savladali su večeras u Pireju ekipu Asteras Tripolis sa 3:0 u četvrtom kolu šampionata Grčke, a prvi gol za domaćin dao je Marko Pantelić.

Srpski internacionalac protivničku mrežu zatresao je u 36. minutu, na 2:0 povisio je David Fuster u 62. minutu, a konačan rezultat postavio je Sokratis Fitanidis autogolom u 72. minutu.

Gostujuća ekipa je utakmicu završila sa devetoricom fudbalera, pošto je u 62. minutu isključen Sebastijan Bartolini, a u 89. Minutu crveni karton zaradio je i Adrijan Bastija.

Panteliću je večerašnji pogodak bio drugi u četvrtoj utakmici za ekipu iz Pireja.

Olimpijakos je nakon ove pobede izbio na prvo mesto na tabeli sa devet bodova, dva više od Panatinaikosa koji je danas kod kuće savladao Panionios sa 2:1.