Nani_mancester_junajtedBolton zadržao Mančester junajted

Fudbaleri Mančester junajteda osvojili su danas samo bod na gostovanju u Bolton, a ekipu je spasao Majkl Oven, koji je postigao gol za izjednačenje na 2:2 u šestom kolu Premijer lige. Bolton je dva puta vodio, golovima Zeta Najta i Martina Petrova. Nani je jednom izjednačio za Mančester, a drugi put je to bio veteran Oven, koji je u igru ušao samo tri minuta pre nego što je postigao gol u drugom poluvremenu.

Povezana vest:  Srpski studenti osvojili turnir "Euro Belgrade 2012"

Tako je Junajted propustio idealnu da priđe samo na bod lideru na tabeli Čelsiju, koji je juče izgubio od Mančester sitija sa 1:0. Čelsi je prvi sa 15 bodova, a tri boda manje ima Junajted, koji je danas propustio priliku i da se odalji od trećeg Arsenala, koji ima 11 bodova.

Tobdžije su juče takođe poražene, pošto je Vest Bromvič bio bolji sa 3:2. Mančester siti je četvrti sa takođe 11 bodova, a peti Vest Brom, sa 10 bodova.