ryan_giggsGigs zbog povrede kolena dve do tri sedmice van terena

Fudbaleri Mančester Junajteda nisu uspeli da uzmu ceo plen na gostovanju u 6. kolu engleskog Premiershipa. Odigrali su kod Boltona nerešeno 2-2.

Dva puta je Bolton vodio, ali je jednom Portugalac Nani, a drugi put Majkl Oven, poništavao prednost domaćina.

-Dva puta na gostovanju, kako god se zvao suparnik, dostizati zaostatak je uspeh. To može karakterna ekipa i zadovoljan sam rezultatom. Mislim da je 2-2 fer i pošten kraj ove utakmice -rekao je trener Junajteda Aleks Ferguson.

Povezana vest:  SVETSKO PRVENSTVO - ITALIJA-1990, "Ziheraški" fudbal i proboj Afrike

Ali, loša je vest što se tokom dvoboja povredio Rajan Gigs. Nastradala je tetiva kolena, ali izgleda da okolnosti nisu preopasne. Po prvim bi procenama iskusan igrač Fergusonove ekipe trebao da pauzira oko dve do tri sedmice.

Gigs je zbog toga napustio teren u 53. minuti, a samo osam minuta kasnije napolje je morao i Vejn Runi. NAli, bolovi u levom skočnom zglobu nisu toliko teški kao Gigsovi.

Povezana vest:  Partizan poražen, BATE u Beograd dolazi s golom prednosti