danko_lazovic_11LIGA EVROPE

Lazović: Protiv AEK-a nam je sve išlo od ruke

Reprezentativac Srbije Danko Lazović izjavio je danas da je veoma srećan zbog dva postignuta gola za Zenit protiv AEK-a u Ligi Evropa, ali je priznao i da je ruska ekipa imala sreće da pobedi sa 4:2.

-Dobro smo igrali, već posle 40-ak sekundi smo poveli sa 1:0. Nakon toga sve je išlo kako treba i drago mi je što posle dve utakmice imamo svih šest bodova – rekao je Lazović.

Povezana vest:  Bajern otkazao posetu navijača, fudbaleri rade vanredno

Prvi od dva gola Lazović je dao u 43. minutu iz penala, a protivničku mrežu zatresao je i u 57. minutu. AEK je od 41. minuta igrao bez isključenog Kristijana Nasutija.

-To je fudbal, nekada morate da imate i sreće, a mi smo je sinoć imali. Iako deluje kao da smo lako došli do pobede, moram da kažem da je AEK odlična ekipa – dodao je Lazović.

Povezana vest:  Liverpul i Totenhem u polufinalu, gol Markovića

Srpski fudbaler u Zenit je došao u martu iz PSV Ajndhovena, a za ruski klub do sada je odigrao 20 utakmica i postigao pet golova.