Završeno 18. kolo Serije A, večeras Milan dočekuje Đenovu

italija_logoU odigrano je kompletno 18. kolo u Seriji A. Inter je golom Balotelija doša do celog plena Kjevu u Veroni. U timu nero azura zbog nije bilo Dejana Stankovića zbog suspenzije. Juventus je na teškom gostovanju u Parmi trijumfovao sa 2:1, dok je Fiorentina bila ubedljiva protiv Sijene sa 5:1.

Drugu uzastopnu pobedu ostvarila je Katanija predvođena Sinišom Mihajlovićem. Jedini gol za Sicilijance postigao je Spolji u 81. minuti. Uzbudljivo je bilo i na Sardiniji gde je Kaljari u nadoknadi vremena uspeo da anulira manjak od dva gola u odnosu na Romu, za koju je debitovao Luka Toni. Aleksandar Kolarov je ponovo blistao u dresu Lacija, a golom iz penala pred sam kraj meča krunisao odličnu partiju. Aleksandar Luković i Dušan Basta nisu uspeli da pomognu Udinezeu da izbegne poraz u Bariju. Oba gola ne meču između Sampdorije i Palerma pala su za samo dva minuta u završnici prvog poluvremena.