Marco-Borriello-1Roma pobedila Udineze i popela se na treće mesto na tabeli

Fudbaleri Rome pobedili su večeras u Rimu Udineze sa 2:0, u utakmici 13. kola italijanskog prvenstva, i popeli se na treće mesto na tabeli.

Najzaslužniji za pobedu Rome bio je Žeremi Menes, koji je u 24. minutu postigao prvi gol, a asistirao je Marku Borijelu kod drugog pogotka u 56. minutu.

Povezana vest:  Rajevac više nije selektor Tajlanda

Roma je tako nastavila niz od sedam utakmica bez poraza – pet pobeda i dva remija, a gosti iz Udina nisu pobedili na Olimpiku već četiri godine.

Domaći su utakmicu završili sa 10 igrača pošto je Nikolas Burdiso isključen u 81. minutu.

Roma je šestom prvenstvenom pobedom sa šestog skočila na treće mesto na tabeli sa 22 boda. Izabranici Klaudija Ranijerija imaju tri boda manje od drugoplasiranog Lacija i četiri od Milana, koji imaju i utakmicu manje.