zlatan_ibrahimovic_milanIbrahimović doneo pobedu Milanu protiv Fiorentine

Fudbaleri Milana pobedili su večeras na svom terenu Fiorentinu sa 1:0, u utakmici 13. kola italijanskog prvenstva i učvrstili se na prvom mestu na tabeli.

Jedini gol na utakmici postigao je Zlatan Ibrahimović u 45. Minutu utakmice. On je „makazicama“ savladao golmana Artura Boruca.

Milan je zabeležio devetu pobedu u prvenstvu i sa 29 bodova sigurno čuva prvo mesto na tabeli. Lacio ima četiri manje, ali ima i utakmicu manje, a trećeplasirana Roma sakupila je 22 boda.

Povezana vest:  Manćini planira da vrati Balotelija u reprezentaciju

Za ekipu Fiorentine, koju predvodi Siniša Mihajlović, večeras je celu utakmicu odigrao reprezentativac Srbije Adem Ljajić.

Bivši fudbaler Partizana imao je dobru priliku da izjednači u 84. minutu, ali je golman crveno-crnih Kristijano Abijati odbranio njegov šut.

Fiorentina zauzima 12. mesto na tabeli sa 15 bodova.

Roma je ranije danas pobedila Udineze sa 2:0, a ostale utakmice 13. kola igraju se sutra.

Povezana vest:  Dodić: Neće biti lako protiv favorita Zvezde