samuel_eto'o_inter_milanPoraz Intera u Veroni, Lacio osvojio bod

Aktuelni šampion Italije, Inter, izgubio je danas u Veroni od domaćeg Kjeva sa 2:1 u utakmici 13. kola nacionalnog šampionata.

Domaćin je poveo pogotkom Serđa Pelisijea u 29. minutu, a prednost je duplirao Davide Moskardeli u 82. minutu. Poraz Intera donekle je ublažio Samjel Eto golom u 90. minutu.

Povezana vest:  Gatuzo želi na klupu Glazgov Rendžersa

Kapiten reprezentacije Srbije i član Intera Dejan Stanković zaradio je žuti karton, a u 87. minutu zamenio ga je Brazilac Mansini.

Doskorašnji lider italijanskog prvenstva Lacio, odigrao je 1:1 protiv domaće Parme.

Parma je povela u 23. minutu pogotkom veterana Ernana Krespa, a gosti iz Rima izjednačili su auto-golom Luke Antonelija u poslednjim trenucima prvog poluvremena.

Ekipa Palerma pobedila je u gostima Ćezenu sa 2:1 i došla do šestog mesta na tabeli. Golove za Sicilijance dali su Josip Iličić u 11. I Fabricio Mikoli u 51. minutu, a strelac za Ćezenu bio je Erjon Bogdani u 24. minutu.

Fudbaleri Sampdorije u gostima su savladali Leće sa 3:2, Katanija je bila bolja od Barija sa 1:0, dok je Kaljari slavio u Breši sa 2:1.

Povezana vest:  EP 2012, Ukrajina očekuje 1,4 miliona navijača i turista tokom EP