Fudbaleri Partizana pobedili su danas u Novom Sadu ekipu Proletera sa 1:0, u utakmici osmom kolu Super lige Srbije.

Jedini gol na utakmici postigao je Rikardo Gomeš u 13. minutu.

Crno-beli su treći na tabeli sa 16 osvojenih bodova, dok je Proleter osmi sa osam.

U prvih 45 minuta nije vidjeno mnogo od fudbala, osim tog jednog pogotka, ali je drugo donelo mnogo više uzbudjenja i šansi ali i mnogo bolji Proleter.

Povezana vest:  UO Zvezde se vanredno sastaje u ponedeljak zbog suđenja

Domaća ekipa je u 63. minutu imala veliku šansu da stigne do izjednačenja, ali je penal Milana Mirosavljeva odbranio Vladimir Stojković.

Nakon te šanse, Proleter je pogodio i dve prečke, ali se rezultat nije menjao do kraja meča.

Partizan u sredu igra protiv Rada zaostali meč petog kola, a potom ga za vikend očekuje i derbi meč protiv Crvene zvezde. Proleter u devetom kolu domaćeg šampionata gostuje Mladosti.

Povezana vest:  PRIPREME OFK BEOGRADA, Povratak na Karaburmu