Fudbaleri Napolija pobedili su danas u gostima Torino sa 3:1 u utakmici petog kola italijanske Serije A.

Rival Crvene zvezde u Ligi šampiona od samog početka imao je incijativu, a do prednosti došao je već u četvrtom minutu golom Lorenca Insinjea.

Ekipa Karla Ančelotija u 20. minutu povisila je na 2:0, a strelac je na asistenciju Drisa Mertensa bio Simone Verdi.

Povezana vest:  ITALIJANSKA LIGA, Pobeda Intera, Krasić odličan u trijumfu Juventusa

Torino je golom Andree Belotija u 51. minutu iz jedanaesterca smanjo zaostatak, ali je Napoli preko Insinjea u 59. praktično rešio pitanje pobednika i došao do četvrtog trijumfa u šampionatu.

Srpski internacionalac Nikola Maksimović od 74. minuta igrao je u ekipi Napolija, dok je Saša Lukić ceo meč proveo na klupi „bikova“.

Napoli je na deobi prvog mesta sa Juventusom, pošto oba tima imaju po 12 bodova, ali „stara dama“ ima utakmicu manje, dok je Torino 13. sa pet bodova.

Povezana vest:  Tevez uhapšen jer je prekršio zabranu vožnje