Fudbaleri Vest Hema pobedili su danas Mančester junajteda sa 3:1 u prvoj utakmici sedmog kola engleske Premijer lige.

Ekipa Mančester junajteda upisala je tako treći poraz u novoj sezoni šampionata Engleske, pa se u medijima ponovo pokreće priča oko sudbine trenera Žozea Mornija na klupi „crvenih djavola“.

Vest Hem poveo je golom Felipea Andersona u petom minutu, da bi do 2:0 došli posle autogola Viktorom Lindelefa u 43. minutu.

Povezana vest:  Partizan uputio apel navijačima pred utakmice sa Interom

U drugom poluvremenu Junajted je jurio rezultat, a u 71. minutu uspeli su da smanje zaostatak pogotkom Maruka Rašforda, ali je Marko Arnautović tri minuta kasnije stavio tačku na konačan rezultat i tako doneo Vest Hemu drugi trijumf u šampionatu.

Mančester junajted je na osmom mestu sa 10 bodova, dok je Vest Hem 12. sa sedam.