Fudbaleri Barselone pobedili su večeras na londonskom Vembliju Totenhem sa 4:2, u utakmici drugog kola Grupe B u Ligi šampiona.

Barselona je povela u drugom minutu golom Filipea Kutinja, a prednost je udvostručio Ivan Rakitić u 28. minutu. Posle toga gol za engleski tim postigao je Hari Kejn, u 52. minutu, a četiri minuta kasnije strelac je bio Lionel Mesi. Drugi pogodak za domaće postigao je Erik Lamela u 66. minutu, a konačan rezultat postavio je Mesi, svojim drugim golom na meču, u 90. minutu.

Povezana vest:  FIFPro protiv formiranja novog sindikata igrača u Rusiji

U drugoj utakmici u toj grupi fudbaleri Intera pobedili su PSV u Ajndhovenu sa 2:1.

PSV je poveo u 27. minutu golom Pabla Rosarija, a izjednačio je Radja Naingolan u 44. minutu. Pobedu „plavo-crnima“ doneo je Mauro Ikardi u 60. minutu.

Na tabeli Grupe B Barselona i Inter imaju po šest bodova, a Totenhem i PSV su bez bodova.

U trećem kolu, 24. oktobra Barselona će dočekati Inter, a Totenhem će igrati u Amsterdamu.

Povezana vest:  SP JUŽNA AFRIKA, Grupa B: Južna Koreja u osmini finala