Fudbaleri PSV-a i Totenhema odigrali su večeras nerešeno 2:2, u utakmici trećeg kola Grupe B Lige šampiona.

Ovaj remi ne odgovara ni PSV-u ni Totenhemu, pošto su obe ekipe na začelju tabele sa po samo jednim osvojenim bodom.

Holandska ekipa je povela u 30. minutu golom Irvinga Lozana, ali je samo devet minuta kasnije izjednačio Lukas.

Povezana vest:  Turčin Ćakir sudi duel Hrvatske i Srbije na Maksimiru

Hari Kejn je pogotkom u 55. minutu doneo prednost Totenhemu, ali se situacija za ekipu Maurisija Poketina iskomplikovala kada je golman Ugo Loris u 79. minutu zaradio crveni karton.

PSV je uspeo to da iskoristi, pa je u 87. minutu Najdžel de Jong doneo izjednačenje svojoj ekipi.

Pobednika nije bilo ni u meču Briža i Monaka. Ta utakmica trećeg kola Grupe A završena je 1:1.

Povezana vest:  Kolarov: Trebalo je sve da rešimo u prvom poluvremenu

Musa Sila je u 32. minutu doneo prednost Monaku, a izjednačio je Veseli sedam minuta kasnije.

Briž i Monako, baš kao i PSV i Totenhem u Grupi B, imaju samo po bod posle tri odigrana kola.