Fudbaleri Partizana pobedili su večeras na svom terenu Dinamo iz Vranja sa 6:0 u poslednjoj utakmici 17. kola Super lige Srbije.

Crno-beli su više od pola sata čekali da probiju otpor rivala, a u tome im je pošlo u 38. minutu kada je posle velike greške golmana Uroša Djurića, kom je lopta prošla kroz ruke i noge, Danilo Pantić doveo svoj klub do prednosti iz prekida.

Povezana vest:  Nova pobeda Bajerna, Štutgart slavio u Hamburgu

Samo četiri minuta kasnije Partizan je duplirao vodjstvo, a to mu je pošlo za rukom kada je Rikardo Gomeš iskoristio proigravanje Slobodana Uroševića.

U drugom poluvremenu Dinamo kao da nije postojao na terenu, s obzirom na to da je domaćin uspeo da postigne tri gola.

Pantić je u 55. minutu povisio na 3:0, da bi u 78. kada je posle centaršuta Zorana Tošića sa desne strane Rikardo Gomeš bio najviši u skoku crno-beli stigli do vodjstva od četiri gola.