Arsenal drži korak sa Čelsijem i Mančester junajtedom

engleska_logoFudbaleri Arsenala pobedili su danas u Boltonu istoimenu domaću ekipu sa 2:0 u meču 22. kola engleskog prvenstva i ostali u trci za titulu sa Čelsijem i Mančester junajtedom.
„Tobdžije“ su do vođstva došle u 28. minutu pogotkom Seska Fabregasa, a konačan rezultat postavio je Fran Merida u 78. minutu.
Fudbalerima Arsenala to je bila šesta pobeda u poslednjih osam prvenstvenih utakmica.
Ekipa Blekburna pobedila je na svom terenu londonski Fulam sa 2:0 i osvojila važna tri boda u borbi za opstanak. Pogotke za domaćina postigli su Kristofer Samba u 25. i kapiten Rajan Nelsen u 54. minutu.
U prvoj današnjoj utakmici 22. kola engleskog prvenstva, Aston Vila je na svom terenu u Birmingemu odigrala bez golova protiv Vest Hema.

Povezana vest:  Korona zaustavila Delhaize i celu Fair Play Zlatnu ligu!