zlatan_ibrahimovic_milanZlatan Ibrahimović: Ne znam jesmo li osvojili bod ili izgubili dva

Čudan je bio tok utakmice u kojoj je Milano došao do boda na svom San Siru protiv Udinezea u meču 19. kola Serije A. Otvorena utakmica konstantno je menjala svoj tok i na kraju se okončala podelom bodova.

Završilo je 4-4 što je i samog autora poslednjega gola na utakmici, Šveđanina Zlatana Ibrahimovića, ostavilo u čudu. Postigao je gol Ibrahimović u trećoj minuti sudijske nadoknade dvoboja u kojem je njegova ekipa gubila sa 1-0, 3-1 i 4-3.

-Ne znam jesmo li osvojili bod ili izgubili dva. Primili smo kod kuće četiri gola što nikako nije dobro, a opet, trinaest minuta pre kraja gubili smo 3-1 pa moramo biti zadovoljni i ovim ishodom. Još smo uvek vodeća ekipa na tabeli. Preostaje nam da nastavimo da radimo i pokušamo smanjiti rizik u nadolazećim utakmicama – rekao je Ibrahimović kome je postignuti gol bio deseti prvenstveni ove sezone.

Povezana vest:  Lotinac: Sa mnogo optimizma čekamo utakmicu sa Slobodom