UEFA-Liga-Evrope

LIGA EVROPA

CSKA u osmini finala

Fudbaleri moskovskog CSKA prvi su ušli u osminu finala Lige Evropa pošto su večeras u Moskvi odigrali nerešeno 1:1 sa solunskim PAOK-om.

Prvi meč završen je pobedom CSKA od 1:0, a plasman u narednu rundu Moskovljanima je večeras obezbedio Sergej Ignaševič, u 79. minutu.

Posle promašenog penala Vagnera Lava on je bio najbrži lopti, koju je poslao iza gol linije.

Povezana vest:  Mesi postigao sedmi het trik u Barsinom dresu

Jedanaesterac za CSKA iznudio je reprezentativac Srbije, Zoran Tošić, kojeg je oborio golman gostiju Dario Krešić.

U utakmici punoj uzbuđenja gosti iz Grčke su poveli golom Zlatana Muslimovića u 67. minutu, samo nekoliko trenutaka pošto je na golu domaćeg tima Sergej Šemčugov zamenio povređenog Igora Akinfejeva.

Nesvakidašnji gol reprezentativca BiH usledio je posle slabe akcije rezervnog golmana CSKA i igrača odbrane Alekseja Berezutskog.