dusko_tosic_11

Crveno beli u Budvi bez Tošića i Milovanovića

 

Ekspedicija Crvene zvezde predvođena Robertom Prosinečkim je put Budve krenula u četvrtak 24. februara popodne, letom sa aerodroma „Nikola Tesla“. Ipak, u avionu za Tivat nisu se našli prvotimci Duško Tošić i Dejan Milovanović zbog problema sa povredama.

Tošić oseča bol u kolenu a Milovanović u leđima i odlučeno je da oni terapiju oporavka sprovedu u Beogradu.

Povezana vest:  Stanković veruje da će Inter izaći iz krize

– Njih dvojica u Beogradu imaju uslove za terapiju, a ne u Budvi, i zato nema potrebe da idu sa nama. Treniraće i raditi terapije pod nadzorom jednog od pomoćnih trenera i verujem da će obojica spremni dočekati početak šampionata – rekao je Robert Prosinečki.

Crvena zvezda će na crnogorskom primorju ostati do utorka, 1. marta, a u nedelju 27. februara odigraće prijateljsko-humanitarni meč u Trebinju protiv Leotara.

Povezana vest:  SP JUŽNA AFRIKA, Tadić pozvao građane zemalja regiona da navijaju za Srbiju

Već sada je intereosvanje za tu utakmicu ogromno, što je dobro, jer sav prihod ide na račun Ognjena Gudelja, 11-ogodišnjeg dečaka obolelog od leukemije.