Samuel_Eto_Inter

Inter remizirao u Breši

U prvom susretu 29. kola italijanskog prvenstva branilac naslova Inter remizirao je (1:1) na gostovanju kod Breše.

Plavo-crni su nakon lošeg početka sezone s novim trenerom Leonardom zaigrali bolje i izbili su na drugo mesto, iza prvoplasiranog Milana, ali današnji remi kod pretposlednje Breše je velik udarac ambicijama za odbranu titule prvaka.

Gosti su poveli preko kamerunskog napadača Samuela Eto’oa u 18. minuti i sve do pet minuta pre kraja dvoboja izgledalo je da će ostvariti pobedu, ali u 85. minutu napadač Andrea Karačiolo izjednačio je na 1:1.

Kolumbijski odmbrambeni igrač Ivan Kordoba je u 90. minutu skrivio penal, zaradivši pritom direktan crveni karton i isključenje. Srećom po Inter, izvođač Karačiolo nije uspeo da postane dvostruki strelac, a u trećem minutu sudijske nadoknade još je i zbog drugog žutog kartona isključen.

Povezana vest:  FK CZ i Bekenbauer u projektu Fudbal za prijateljstvo