rad_vs_indjija_7_kolo

Rad izgubio od Nice uprkos podršci navijača

Fudbaleri Rada poraženi su večeras kao gosti u prijateljskoj utakmici od FRANCUSKE Nice sa 1:0, a iako je utakmica bila zatvorenog tipa, na tribinama se našlo deset navijača beogradskog kluba.

Jedini gol na meču postigao je Antoni Munije u 18. minutu posle greške golmana Rada Branislava Danilovića. Utakmica je igrana tri puta po 30 minuta, a „građevinari“ su ostavili dobar utisak protiv ekipe koja se nalazi na 15. mestu u prvenstvu Francuske.

Povezana vest:  Hapšenje u Španiji zbog nameštanja, priveden Raul Bravo

Nikola Leković i Nemanja Andrić po jednom su pogodili okvir gola, dok je dve šanse za pogodak propustio Marko Stanojević.

Susret u Nici bio je zatvoren za javnost, ali je domaćin odlučio da desetorici navijača beogradskog kluba koji su doputovali kolima dozvoli prisustvo meču.