OFK-VOJVODINA

Pobede timova iz donjeg dela tabele Super lige

Fudbaleri Metalca, Hajduka I Inđije pobedili su danas svoje rivale identičnim rezultatom – 2:0, i tako s istom bodovnom razlikom nastavili borbu za opstanak i posle 24. kola prvenstva Srbije.

Metalac je u Čačku bio bolji od BSK-a, Hajduk je u Kuli pobedio Smederevo, a Inđija na svom terenu Borac.

Povezana vest:  Siti slavio protiv Njukasla

Ova tri tima do kraja prvenstva vodiće veliku borbu za opstanak pošto Metalac ima 19, Hajduk 18, a Inđija 17 bodova.

Poslednjeplasirani tim Super lige je Čukarički, koji je danas izgubio od Javora sa 1:0, i tako nastavio niz poraza u prolećnom delu prvenstva.

Spartak iz Subotice održao je nadu da će do kraja prvenstva doći do četvrte pozicije i plasmana na evropsku scenu, pošto je danas kao gost u 90. minutu izborio remi s Radom, direktnim rivalom za to mesto.