avram_grant

U Vest Hemu se zahvalili treneru Avramu Grantu

Nakon ove nedelje i utakmice pretposlednjeg 37. kola Premiershipa zna se da će fudbaleri londonskog Vest Hema od sledeće sezone igrati u drugoligaškom okruženju (Championship).

Vest Hem je uoči poslednja dva kola imao teoretske šanse da ostane u krugu najboljih, a one su se pojačale na poluvremenu nedeljne utakmice budući da su kod direktnog konkurenta Vigana vodili s 2-0. Ali, u nastavku su primili tri gola, onaj poslednji u trećoj minuti sudijske nadoknade, pa je sve završilo na tužan način po tu ekipu.

Povezana vest:  Uhapšen čovek koji je pustio dron na utakmici u BGD

Nedugo nakon svega iz kluba su zvanično objavili da se od tog trenutka zahvaljuju svom dosadašnjem strategu, Izraelcu Avramu Grantu, koji tako neće voditi tim u poslednjem meču ove sezone, a to je domaća utakmica protiv Sanderlenda.