Argentina pobedila Jamajku sa 2:1 na prijateljskoj utakmici

FUDBALSKA-LOPTAFudbalska reprezentacija Argentine pobedila je Jamajku sa 2:1 na prijateljskoj utakmici igranoj u Buenoj Ajresu.
Pobedu Argentini na utakmici igranoj u noći između srede i četvrtka po srednjoevropskom vremenu doneli su golovi Martina Palerma i Ignasija Kanuta.
Prvi su do pogotka, ipak, stigli Jamajčani preko Rajana Džonsona, dok su Argentinci rezultat preokrenuli tek u samom finišu.
Palermo je izjednačio sedam minuta pre kraja regularnog toka utakmice. Kanuto, koji je na teren ušao u 89. minutu, konačan rezultat postavio je u sudijskoj nadoknadi.
Selektor Argentine Dijego Maradona nije mogao da računa na fudbalere koji nastupaju u evropskim klubovima, pa je još jednom imao priliku da oproba igrače iz domaćeg šampionata.
Dres reprezentacije Argentine je u proteklih 15 meseci, od kada je ekipa pod vođstvom Maradone, nosilo više od 100 fudbalera.

Povezana vest:  Čelsi bez Anćelotija pred derbi protiv Arsenala