drezden_bajer

KUP NEMAČKE, REZULTATI

Bajer i Verder eliminisani u prvom kolu kupa Nemačke

Nemački fudbalski prvoligaši Bajer iz Leverkuzena i Dinamo iz Drezdena neprijatno su iznenadili svoje navijače, pošto su danas poraženi u utakmici prvog kola nacionalnog kupa. Bajer je u gostima, posle produžetaka, izgubio sa 4:3 od nekadašnjeg višetrukog prvaka Istočne Nemačke, Dinama iz Drezdena.

Podvig drugoligaša iz Drezdena je još veći pošto je gubio sa 3:0, a golove za Bajer postigli su Eren Derdijuk, Sidni Sam i Andre Šurle. Preokret Dinama počeo je golom Sebastijana Šupana u 68. minutu, a do kraja regularnog toka utakmice još dva gola postigao je Robert Koh.