Pastore_Angoua

Pastore u PSŽ-u debitovao s pobedom

Argentinski veznjak Havijer Pastore, veliko pojačanje PSŽ-a, upisao je prvi prvenstveni nastup za svoj novi klub.

PSŽ je kao domaćin pobedio Valensijen s 2-1. Havijer Pastore, koji je u pariški klub stigao ovoga leta iz Palerma u transferu vrednom 42 miliona evra, ušao je u igru u 58. minuti, kod rezultata 1-1. Šest minuta kasnije, Nene je iz penala postigao za konačnih 2-1. To je bila prva pobeda PSŽ-a ove sezone u prvenstvu u trećem nastupu. Parižani su krenuli domaćim porazom od Lorijena u prvenstvo (0-1), potom su remizirali u gostima kod Rena (1-1), a u trećem pokušaju napokon su uzeli i pun plen.

Povezana vest:  Mihajlović: Do juna neću dolaziti na konferencije za medije

Ekipa Monpeljea nastavila je odličan niz na početku sezone. Do trećeg uzastopnog uspeha Monpelje je stigao savladavši kao domaćin tim Rena s čak 4-0! Tom pobedom je Monpelje preuzeo čelnu poziciju na tabeli.