fc_bordo_francuska

Prva pobeda Bordoa u šampionatu

Fudbaleri Bordoa ostvarili su prvu pobedu ove sezone, pošto su danas u četvrtom kolu francuskog šampionata bili bolji od Valensijana sa 2:1 (0:1).

Posle početna dva remija u duelima sa Lorijenom i Okserom i poraza od Sent Etjena, Bordo je golovima Traorea i Modeste u finišu utakmice uspeo da stigne do preokreta. Domaći tim je u vođstvo doveo Doševi u 27. minutu.

Povezana vest:  Kucokumnis: Kiparska prva liga "zaražena" korupcijom

Okser je na stadionu Abe Dešan ubedljivo savladao Ajačio. Minimalno vođstvo domaćih fudbalera uvećao je dvostruki strelac Traore, a jedini pogodak za goste postigao je Ilan u 83. minutu.

Rezultati i strelci četvrtog kola francuskog prvenstva:

Okser – Ajačio 4:1 (Šafni 34, Traore 75, 80, L“Tanek 90 – Ilan 83)

Evijan – Dižon 0:1 (Žovijel 68)

Povezana vest:  SUPERLIGA SRBIJE, Rašović debituje na klupi Partizana, Zvezda u Jagodini

Lorijen – Nansi 2:1 (Mvuemba 78, Šufre 90 – Bakar 10)

Nica – Brest 0:0

Valensijen – Bordo 1:2 (Doševi 27 – Traore 81, Modeste 90)

Večeras se sastaju Lion – Monpelje.

Sutra od 17 časova igraju Ren – Kaen, Sošo – Sent Etjen, Tuluz – PSŽ , dok utakmica Lil – Marsej počinje u 21 časova.

Povezana vest:  JELEN SUPER LIGA, Rezultati utakmica 26. kola i strelci