Cristiano-Ronaldo-001Real ubedljiv na premijeri protiv Saragose

Fudbaleri Real Madrida ubedljivo su savladali večeras Saragosu sa 6:0 u prvom kolu španske Primere.

Madriđani su poveli u 24. minutu golom Kristijana Ronalda posle odličnog proigravanja Mesuta Ezila. Prednost je duplirao Brazilac Marselo posle centaršuta Serhija Ramosa.

Rezultat je na 3:0 u 64. minutu povećao Ćabi Alonso sjajnim udarcem sa 25 metara koji je išao po zemlji.

Povezana vest:  Junajted teže od očekivanog do pobede protiv VBA

Ronaldo je svojim drugim golom na utakmici povećao prednost Reala na 4:0 u 71. minutu.

Brazilac Kaka ušao je u igru u 78. minutu umesto Ezila i četiri minuta kasnije postigao je peti gol za Real. Konačnih 6:0 postavio je Ronaldo svojim trećim golom na utakmici..

Real će u drugom kolu koje se zbog reprezentativnih termina igra za dve nedelje dočekati Hetafe, dok će Saragosa igrati protiv Rajo Valjekana u gostima.

Povezana vest:  Crvena zvezda pobedila Rubin, Luković povređen