jelensuperliga logo

JELEN SUPERLIGA

Smederevci zasluženo do bodova protiv Metalca

U 5. kolu Jelen Super lige fudbaleri Smedereva slavili su danas na domaćem terenu protiv Metalca iz Gornjeg Milanovca rezultatom 1:0.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Bojatović u 70. minutu, kada je Ćeran uputio loptu u šesnaesterac, gde se najbolje snašao napadač „oklopnika“ i preciznim udarcem savladao golmana Metalca.

Povezana vest:  Staridž počeo da trenira

U prvom poluvremenu gosti su imali inicijativu, što dokazuju i šanse, u 17. minutu Isidorovića i u 21. minutu Simovića. Domaći su u prvom delu imali samo jednu izglednu priliku da postignu pogodak, kada je Živković u 33. minutu sa deset metara uputio snažan udarac prema protivničkom golu.

Smederevci su u drugom delu utakmice prikazali znatno angažovaniju igru, što je rezultiralo pogotkom u 70. minutu, uz nekoliko ozbiljnih ugrožavanja Živkovićevog gola.