slavko_petrovic_rad_jag

JELEN SUPERLIGA

Navijači Rada tražili odlazak trenera Slavka Petrovića

Navijači fudbalskog kluba Rad tražili su danas smenu trenera Slavka Petrovića, pošto je klub sa Banjice izgubio kao domaćin od Jagodine sa 1:2 u 5. kolu Super lige Srbije.

Bio je to treći uzastopni poraz „građevinara“, posle dve pobede na startu prvenstva.

Rad je od 78. minuta utakmice vodio golom Nikole Stojiljkovića, ali je rezervni fudbaler Jagodine Ognjen Mudrinski doneo pobedu gostima pogocima u 84. i četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Povezana vest:  SP JUŽNA AFRIKA, Orlovi dobro podnose blagu euforiju pre početka Mundijala

Nezadovoljni navijači beogradskog tima dugo su uzvikivali poruku upućenu treneru Rada – „Slavko odlazi“.

Za sada nema reakcije šefa stručnog štaba i čelnika kluba sa Banjice.

Trener „građevinara“ Slavko Petrović ocenio je da je njegovu ekipu danas „napustila sreća“.

-Na ovom meču sreća nas je napustila, kao i u nekoliko prethodnih situacija. Samo pojačanim radom kroz treninge možemo povratiti i sportsku sreću i stići do rezultatskih ostvarenja, boljih u odnosu na