hanover_borusija

Hanover u finišu srušio šampiona

Fudbaleri Hanovera savladali su danas ekipu Borusije Dortmund u šstom kolu nemačke Bundes lige sa 2:1, posle preokreta u poslednjim trnucima meča. Gosti su poveli golom Šinđija Kagave u 63. minutu, a Hanover je do izjednačenja došao u 87. minutu nakon udarca glavom Karima Haguija. Pobedonosni gol postigao je Didije Ja Konan minut pre sudijske nadoknade.

Povezana vest:  Tinejdžer ubio oca u svađi oko derbija El Klasiko

Srpski reprezentativac Neven Subotić odigrao je svih 90 minuta u ekipi Dortmuna. U derbiju kola od 17.30 sastaju se Šalke i Bajern.

Juče: Kajzerslautern – Majnc 3:1, Nirnberg – Verder 1:1, Bajer Leverkuzen – Keln 1:4, Hamburger – Borusija Menhengladbah 0:1, Herta Berlin – Augsburg 2:2, Hofenhajm – Volfsburg 3:1.

Petak: Frajburg – Štutgart 1:2.