mancester_slavlje_2011

LIGA KUP ENGLESKE

Mančester Junajted lako protiv Lidsa

Fudbaleri Mančester Junajteda plasirali su se u 4. kolo engleskog Liga kupa savladavši večeras na gostujućem terenu ekipu Lidsa sa 3:0. Kombinovani sastav aktuelnog šampiona bez većih problema je izašao na kraj s drugoligašem, a pobeda je osigurana već u poluvremenu kada su mrežu zatresli Oven u 15. i 32. i Gigs u 45. minutu.

Povezana vest:  Murinjo: Samo želim da Inter konstantno pobeđuje

Bolton je kao gost iznenadio Aston Vilu (2:0), dok je Totenhem eliminisan u Stouku nakon izvođenja penala.

Rezultati današnjih mečeva: Alderšot – Ročdejl 2:1, Arsenal – Šruzberi 3:1, Aston Vila – Bolton 0:2, Barnli – Milton Kejnes 2:1, Lids – Mančester Junajted 0:3, Vulverhempton – Milvol 5:0, Blekburn – Lejton Orijent 3:2, Kristal Palas – Midlzbro 2:1, Notingem Forest – Njukasl 3:4 posle produžetaka, Stouk – Totenhem penalima 7:6 (0:0).