simo_krunic_rad_jag_1

JELEN SUPERLIGA

Vukićević: Remi u Jagodini nije neuspeh, Krunić: Zadovoljan igrom svojih fudbalera

Trener Vojvodine Dejan Vukićević izjavio je večeras posle nerešenog rezultata u Jagodini (1:1) da nije nesupeh podeliti bodove protiv takvog protivnika.

-Odigrali smo dobru utakmicu i možemo žaliti za ispuštenom pobedom. U drugom poluvremenu došli smo na vreme do vođstva. Imali smo par situacija da damo i drugi gol, pre svega iz kontre, ali domaćin je imao sreće da jedna lopta odbijena od stative završi u mreži – rekao je Vukićević.

Povezana vest:  Ren ponovo u vrhu, Dižon osvojio bod u Brestu

On je dodao da je Vojvodina u prvom poluvremenu trebala doći do prednosti, ali da nije iskoristila dobre prilike napadača Brane Ilića.

-Jagodina ima fantastičan sportski kompleks i čestitam domaćinima na izvanrednim uslovima za fudbal.

Trener Jagodine Simo Krunić čestitao je Vojvodini „na fer i korektnoj igri“ istakavši da je „zadovoljan igrom i rezultatom koju su pružili domaći fudbaleri“.

Povezana vest:  Danas i sutra izbori za predsednika FK Crvena zvezda

-Parirali smo jakoj i kvalitetnoj ekipi Vojvodine čiji su igrači lako dolazili do našeg šesnaesterca. Kao i protiv Rada, uspeli smo u zadnjih deset minuta da napadnemo protivnika i iz jedne prilike postignemo gol. Posle toga igra je bila otvorena – zaključio je Krunić.