Pastore_PSZ

Sigurne pobede PSŽ-a i Liona, remi Lila

Fudbaleri Pari Sen Žermena savladali su večeras u derbiju osmog kola lidera francuskog šampionata ekipu Monpeljea sa 3:0 (2:0). Gosti iz Pariza na odmor su otišli sa visokom prednošću posle golova Gameira i Pastora, koji je drugim pogodkom u finišu meča postavio konačan rezultat.

Lion je na impresivan način stigao do bodova protiv Bordoa 3:1 (2:1). Bastos je u osmom minutu poveo akciju na levoj strani i zavrnuo u sredinu gde je Gomis matirao nemoćnog golmana. Nastavila je domaća ekipa sa napadima, pa je isti igrač u 32. minutu povećao prednost.

Povezana vest:  Milivojević: Zaslužena pobeda, ali ništa još nije gotovo

Sve dileme oko pitanja pobednika rešene su u 80. minutu kada se asistent kod prvog gola, Bastos, oslobodio odbrambenog igrača i majstorskim lobom postavio konačan rezultat.