navijaci_cz_banat

DK FSS-a pokrenula postupak protiv Zvezde i Novog Pazara

Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Srbije (DK FSS) pokrenula je danas postupak protiv Crvene zvezde i Novog Pazara, zbog incidenata tokom utakmice 9. kola Super lige.

-Zatražili smo izjave predstavnika oba kluba, jer bez toga ne može da se donese konačna odluka. Ona će biti poznata posle iduće sednice, za sedam dana. U pojedinim medijima je pogrešno preneto da smo već započeli proces – kazao je disciplinski sudija FSS-a Slobodan Pajović.

On je dodao da će se ispitivati „nesportsko ponašanje publike I korišćenje pirotehnike“ na utakmici igranoj prošle subote u Beogradu. Zvezda je na svom terenu pobedila Novi Pazar sa 3:1, a susret je u drugom poluvremenu prekinut na tri minuta zbog pirotehnike koju su upalili domaći navijači.

Prethodno su gosti iz Novog Pazara zviždali tokom minuta ćutanja u čast Miodraga Komatine, Srbina ubijenog na Kosovu.

Povezana vest:  Kapelo odbio milion funti za autobiografsku knjigu sa SP-a