bosko_jankovic

Pobede domaćina, Udineze izbio na drugo mesto

Fudbaleri Udinezea pretekli su na drugom mestu na tabeli ekipu Milana, pošto su danas u desetom kolu Serije A pobedili Palermo sa 1:0 (1:0).
Jedini pogodak na utakmic postigao je Antonio Di Natale u 38. minutu na asistenicuju našseg Dušana Baste.
Fiorentina je protiv Bolonje upisala treću pobedu u šampionatu, a gol za tim Siniše Mihajlovića postigao je Lazari u 41. minutu.
Srpski reprezentativac Boško Janković zamenjen je u 57. minutu u poraženom timu, dok je Matija Nastasić presedo na klupi čitav meč.
Sijena je zasluženo došla do ubedljive pobede nad Kjevom i trećeg uzastopnog trijumfa na domaćem terenu, uz samo dva primljena pogotka.