Scott_Parker_totenhem

Totenhem siguran protiv gradskog rivala

Fudbaleri Totenhema savladali su večeras u Londonu ekipu gradskog rivala Kvins Park Rendžersa sa 3:1, u utakmici 10. kola engleske Premijer lige. Totenhem je posle dobre igre ostvario šestu pobedu ove sezone kojom je ponovo preuzeo petu poziciju na tabeli i sa utakmicom manje zaostaje devet bodova za vodećim Mančester Sitijem.

Uspeh je izboren već u prvom delu meča, kada su mrežu povratnika u elitu zatresli Bejl i Van der Vart u 20. i 33. minutu. Kvins Park Rendžers je počasni pogodak postigao preko Botrojda u 62, a konačan rezultat postavio je Bejl drugim golom u 72. minutu.

U poslednjoj utakmici 10. kola sutra se sastaju Stouk i Njukasl.

Odigrano u subotu: Vest Bromvič Albion – Liverpul 0:2, Mančester Siti – Vulverhempton 3:1, Norič – Blekburn 3:3, Sanderlend – Aston Vila 2:2, Svonsi – Bolton 3:1, Vigan – Fulam 0:2, Everton – Mančester Junajted 0:1, Čelsi – Arsenal 3:5.

Povezana vest:  Santoš: Iskreno sam mislio da će Srbija otići na EP

Tabela: Mančester Siti 28 bodova, Mančester Junajted 23, Čelsi 19, Njukasl 19, Totenhem 19, Liverpul 18, Arsenal 16, Norič 13, itd.